LVIV.COM

У Львові для дизайнерів та маркетологів відкриють освітнє ком’юніті Projector

У Львові для дизайнерів та маркетологів відкриють освітнє ком'юніті Projector

18 березня у Львові відкриють Projector – спільноту для дизайнерів, маркетологів та IT-фахівців. Стартує ком’юніті як школа, а з часом тут запустять курси з веб-дизайну, UX, графдизайну, основ фронт-енду. Розміститься Projector у коворкінгу Forge Hall.


Перша така спільнота з’явилась в Києві два роки тому. Торік Projector зафункціонував в Одесі.

“І київський, і одеський, і львівський “Проджектор” ми запускаємо не шампанським та червоними стрічками, а невеличкими кроками. Це спрацювало — ми одночасно запровадили майже 30 курсів та щоденних івентів”, — розповів засновник ком’юніті Олександр Трегуб.

За його словами, львівська індустрія дизайну значно виросла, а освітніх курсів і ком’юніті, як такого, дуже бракує.

“У Львові — круте середовище. Тут і досвідчені спеціалісти, і серйозні компанії, і люди, яким потрібен розвиток та освіта. Тому відкриття Projector.Lviv означає запуск регулярних лекцій, воркшопів і зустрічей, присвячених дизайну”, – йдеться на сторінці спільноти у Facebook.

У коворкінгу Forge Hall зазначили, що така ініціатива буде дуже доречною.

“Надзвичайно раді, що розвивається спільнота дизайну. Ми знайомі з людьми, які створювали “Проджектор” у Києві, тож нам дуже приємно буде надати майданчик для співпраці їм у нашому місті, а також усі необхідні ресурси та створити середовище для обміну досвідом. “, – розповів Lviv.com співзасновник коворкінгу Святослав Холод.

Керуватиме спільнотою Володимир Блажівський, СЕО і засновник дизайн-студії Happy.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають