LVIV.COM

У Львівській Політехніці вивчатимуть штучний інтелект

У Львівській Політехніці вивчатимуть штучний інтелект

НУ “Львівська політехніка” з ініціативи Львівського ІТ кластеру запровадить інноваційну навчальну програму Artificial Intelligence (Системи штучного інтелекту). 


Вивчатимуть її в рамках спеціальності “Комп’ютерні науки”, йдеться на сайті Кластеру.

Співзасновник програми, Solution Architect компанії SoftServe та викладач Політехніки Зеновій Верес розповів, що зараз на знавців штучного інтелекту – великий попит.

veres

“В Україні зараз – ідеальні умови, щоб створити таку навчальну програму. Це буде найбільш затребуваний напрямок протягом найближчих років”, – сказав він.

За словами Вереса, через чотири роки Політехніка випустить перших випускників цієї програми, які відразу почнуть працювати в галузі.

Чому це перспективно?

Над цією сферою зараз працюють найбільші індустріальні гіганти. СЕО Кластеру Степан Веселовський зазначив, що Львів має нагоду долучитися до світових тенденцій, оскільки саме зараз Ілон Маск запускає кампанію Neuralink, яка з’єднає людський мозок з комп’ютерним.

stepan

Навчальний план для програми Artificial Intelligence розробляли 40 експертів, серед яких – фахівці львівських ІТ-компаній та викладачі Львівської політехніки.

Програма розрахована на сотню студентів.

“Навчання буде переважно академічним, математичним, але поєднуватиметься з практичними заняттями. Зараз цей напрямок активно застосовують у промисловості, тому маємо великих попит на його знавців у Львові”, – розповіла Наталія Шаховська, ініціатор проекту та професор кафедри інформаційних систем і мереж Львівської політехніки.

Як навчатимуть?

Навчання на програмі буде комбінованим (blended learning), у якому традиційні академічні підходи поєднаються з інтерактивною практикою.

Студенти переглядатимуть лекції провідних науковців та професорів іноземних університетів, а предмети викладатимуть українською та англійською мовами.

Проректор Львівської Політехніки з науково-педагогічної роботи Дмитро Федасюк зазначив, що цю програму створили на базі навчальної спеціалізації “Інтелектуальні системи прийняття рішень”.

Цю бакалаврську спеціалізацію студенти зможуть обрати з початку нового навчального року.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають