LVIV.COM

У Львівській Політехніці на Дні відкритих дверей розкажуть про Іnternet of Things

У Львівській Політехніці на Дні відкритих дверей розкажуть про Іnternet of Things

НУ “Львівська Політехніка” 29 квітня запрошує на День відкритих дверей програми “Інтернет речей” (Іnternet of Things). Це бакалаврська програма, про яку розкажуть абітурієнтам її розробники. Також тут презентують пристрої, які належать до Інтернету речей, зокрема BioLock та Senstone, які були створені у Львові.


Захід розпочнеться об 11 годині в головному корпусі Політехніки в 217 аудиторії. У програмі – лекції про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

Лекторами стануть викладачі Політехніки Зеновій Верес та Володимир Федак, які розробили навчальну програму Internet of things, а також фахівці ІТ-галузі.

Internet of things у Політехніці вперше запровадили торік. До створення такого напрямку долучився Львівський ІТ Кластер, ІТ-спеціалісти та викладачі Львівської Політехніки для того, щоби зробити освіту у виші ближчою до запитів роботодавців. Зараз на цій програмі навчаються понад 50 студентів.

У Львівській Політехніці розкажуть про Інтернет речей

Що це за галузь?

Internet of things – це сучасна перспективна галузь, яка займається розробкою побутових пристроїв, так званих “розумних речей”. Вони з під’єднанням до інтернету отримують більше можливостей та функцій.

До них можна віднести “розумні” холодильники, які самі замовляють їжу в онлайн-супермаркеті, лампочки, або ж автомобілі з автопілотом тощо.

Сьогодні на ринку праці є великий попит на спеціалістів з “Інтернету речей” – як в Україні, так і у всьому світі.

Щоб послухати про цю програму в Політехніці, на подію слід зареєструватись.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають