LVIV.COM

У Львівській політехніці обладнали ІТ-лабораторію 💻

У Львівській політехніці обладнали ІТ-лабораторію 💻

На бакалаврській програмі “Інтернет речей” у НУ “Львівська політехніка” відкрити ІТ-лабораторію. Тут студенти зможуть як виконувати завдання від викладачів, так і займатись власними розробками, повідомляє прес-служба ЛМР.


Програму “Інтернет речей” Львівська політехніка запустила в 2016 році спільно з ІТ Кластером.

Лабораторія програми стане платформою для конструювання студентами розумних приладів, експериментів з хардварною частиною власних проектів та винаходів. У лабораторії облаштують 14 робочих місць з усім необхідним для роботи найсучаснішим обладнанням. Тут студенти вивчатимуть такі предмети як “Мікроконтролери”, “Сенсори і виконавчі механізми”, “Електроніка і цифрова схемотехніка”.

У Львівській Політехніці обладнали ІТ-лабораторію

 

Співпраця з ІТ Кластером у нас розпочалася давно. Вже тоді ІТ компанії звернули увагу, що недостатньо наші студенти, наші випускники володіють англійською мовою. Тому був проект спрямований на покращення знань англійської мови. Тоді ж були відкриті лабораторії програмного забезпечення, лабораторія програмування мобільних платформ. Минулого року на ІТ спеціальності до нас вступило майже тисячу студентів, – розповів проректор із наукової роботи НУ “ЛП”.

За словами СЕО Львівського ІТ Кластеру, у майбутньому на програмі ІоТ планують також облаштувати другу лабораторію. Вона буде призначена для  виробництва розумних пристроїв – від проектування і завершуючи готовими прототипами.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають