LVIV.COM

У Києві створили безкоштовний коворкінг в одній з лабораторій КНУ

У Києві створили безкоштовний коворкінг в одній з лабораторій КНУ

У Києві на базі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ облаштовують коворкінг в одній з лабораторій. Він зафункціонує 5 вересня. Студенти зможуть в ньому навчатися і проводити різні освітні заходи безкоштовно.


За облаштування коворкінгу взялася українська IT-компанія ЛУН.ua. Для коворкінгу закупили меблі та обладнання, зробили ремонт. Новий коворкінг матиме назву «Лунотека».

У Києві створили безкоштовний коворкінг в одній з лабораторій КНУ

За словами директора з розвитку компанії ЛУН.ua Андрія Міми, спочатку студенти планували облаштувати такий коворкінг самі. Компанія вирішила докласти зусиль до такого тренду та спільно з деканом підписали документ про співпрацю. Головною умовою було те, щоб приміщення було безкоштовним для студентів.

Як виглядає?

Площа лабораторії становила близько 70 квадратних метрів. Її розширили, додавши другий поверх.

ЛУН.ua виділила на проект близько 500 000 грн, пише AIN. Оновлене приміщення складається з двох зон, де одночасно зможуть працювати 25 студентів. При проведенні лекцій основний зал зможе вмістити біля 50-ти осіб.

Простір облаштували необхідними меблями, Wi-Fi, необхідними розетками, аудіосистемою і проектором. Студенти зможуть тут проводити зустрічі з випускниками університету, влаштовувати виступи для представників IT-компаній, майстер-класи та семінари.

Випускники КНУ зі стартапу VRnet.io розробили тур по “Лунотеці” завдяки технології віртуальної реальності. Тож можна “пройтися” по приміщенню, в якому зараз завершують ремонт, в браузері або за допомогою VR-окулярів і оглянути майбутній коворкінг.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають