LVIV.COM

У Києві оплатити комуналку тепер можна через QR-код

У Києві оплатити комуналку тепер можна через QR-код

Як йдеться на сайті КМДА, комунальний концерн “Центр комунального сервісу” реалізував новий спосіб оплати комунальних послуг у столиці. Оплачувати рахунки кияни зможуть за допомогою будь-якої програми для зчитування QR-коду на смартфоні і квитанції від КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр”, пише ITC.


Як це зробити?

Для цього необхідно запустити додаток для зчитування QR-коду на смартфоні, навести об’єктив камери на QR-код в квитанції і перейти на сторінку оплати рахунку з повним переліком комунальних послуг. Сторінка розташована на сайті “Центру комунального сервісу”. Якщо користувач авторизований на муніципальному сайті, йому залишиться тільки вибрати спосіб оплати.

Якщо не авторизований, то перед вибором способу оплати система запропонує ввести номер телефону та електронну пошту, на яку надішлють квитанцію про сплату.

Крім того, за допомогою системи електронного сервісу споживач не тільки має вільний доступ до нарахувань, але і може передати показники лічильників, отримати квитанцію про оплату і нагадування про необхідність оплати послуг.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають