LVIV.COM

У яких вишах Львова можна вчитись на IT спеціаліста

У яких вишах Львова можна вчитись на IT спеціаліста

12 липня в Україні стартує вступна кампанія у заклади вищої освіти. Якщо мариш комп’ютерами та інформаційними технологіями – лови перелік навчальних програм  у Львівських університетах.


  • Програми у “IT Step University”

Де: IT Step University (детальніше про цей універ читай тут)

Університет пропонує 5 бакалаврських програм – веб-програмування, веб-дизайн, комп’ютерні мережі та кібербезпека, Інтернет речей, розробка програмного забезпечення. А також чотири магістерські програми – аналіз та обробка великих даних, моделювання великих даних, наука про дані та штучний інтелект.

Більше інформації за посиланням.

  • Програми Computer Science: Комп’ютерні науки та ІТ і бізнес аналітика

Де: Український Католицький Університет, факультет прикладних наук

Програма з комп’ютерних наук (спеціальність 122 комп’ютерні науки та інформаційні технології) в першу чергу орієнтована на технічну складову і передбачає три спеціалізації: програмна інженерія, штучний інтелект та людино-машинна взаємодія. Натомість, програма інформаційні технології та бізнес-аналітика (спеціальність 124 системний аналіз) орієнтована на застосування прикладних інформаційних технологій до потреб сучасного бізнесу, зокрема щодо аналітики бізнес-процесів та їх автоматизації.

Детальніше на веб-сайті та Facebook-сторінці програм.

  • Програми з Кібербезпеки

Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА), Кафедра захисту інформації, спеціальність Кібербезпека (№125), спеціалізація “Адміністрування систем кібербезпеки”

Де: Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Навчально-науковий інститут цивільного захисту, Кафедра управління інформаційною безпекою, спеціальність Кібербезпека (№125)

Навчальна програма у ЛДУ БЖД готуватиме майбутніх інженерів з кібербезпеки (SecOps). Програма передбачає підготовку фахівця, який зможе працювати в ІТ-компаніях та інших підприємствах на посадах, пов’язаних із захистом інформації в комп’ютерних мережах та інформаційною безпекою.

Слідкуй за деталями у Львівській Політехніці на веб-сайті програми та на Facebook-сторінці, а про програму в ЛДУ БЖД  – тут веб-сайті програми і тут Facebook-сторінці.

  • Business Analysis & Data Science

Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ), Кафедра інформаційних систем та мереж, спеціальність Системний аналіз (№124)

Освітня програма базується на прикладних математичних дисциплінах, сучасних інформаційних технологіях і спеціальних дисциплінах, орієнтованих на вивчення сучасних теорій управління, прийняття рішень, методів математичного і комп’ютерного моделювання, методів та технологій бізнес-аналізу та машинного навчання для побудови сучасних програмних систем широкого спектру. Перші два курси відбуватиметься спільне навчання, а починаючи з третього курсу студенти можуть обрати один з 3-х напрямків: Business Analysis (BA), Data Science (DS) та Business Intelligence (BI).

Детальніше на веб-сайті програми та на Facebook-сторінці програми.

  • Робототехніка

Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА), Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, спеціальність Інформаційно-вимірювальні технології (№152), освітня програма (спеціалізація): Робототехніка.

Мета цієї бакалаврської програми: підготувати фахівця робототехніки, який зможе розробляти, програмувати та керувати роботами, вбудованими пристроями та комп’ютеризованими системами.

Дивись деталі тут і  тут.

  • Інтелектуальний аналіз даних (Data Science) та Комп’ютерні науки (Computer Science)

Де: ЛНУ ім. І. Франка, Факультет прикладної математики та інформатики, спеціальність Системний аналіз (№124), освітня програма (спеціалізації) інтелектуальний аналіз даних (Data Science) та системний аналіз. Спеціальність Комп’ютерні науки (№122), освітня програма (спеціалізація) “Інформатика”.

113 осіб навчатимуться на програмі Computer Science, а 53 – на Data Science. Після закінчення 1-го курсу студенти програми Data Science обиратимуть одну з двох спеціалізацій (“Системний аналіз” чи “Інтелектуальний аналіз даних”).

Про навчальні програми за посиланням.

  • Інтернет речей (ІоТ)

Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА), Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики, спеціальність Комп’ютерні науки (№122), Освітня програма (спеціалізація) “Системна інженерія (Iнтернет речей)”.

Інтернет речей (Internet of Things) – це галузь, яка займається розробкою побутових пристроїв, так званих «розумних речей», які з під’єднанням до Інтернету отримують більше можливостей та функцій.

Дивись більше на веб-сайті програми та на Facebook-сторінці.

  • Системи штучного інтелекту (Artificial Intelligence)

Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ), Кафедра систем штучного інтелекту, спеціальність Комп’ютерні науки (№122), Освітня програма (спеціалізація) “Системи штучного інтелекту”.

Студентам програми АІ пропонують предмети, серед яких: людино-машинна взаємодія, машинне навчання, візуалізація даних, основи робототехніки, методи штучного інтелекту, а також розробка власних проектів.

Детальніше на веб-сайті програми та на Facebook-сторінці програми.

  • Data Science & Intelligent Systems

Де: ЛНУ ім. І. Франка, Факультет електроніки та комп’ютерних технологій, спеціальність Інформаційні системи та технології (№126).

Перший рік навчання студенти програми вивчають базові предмети спільні для всіх напрямків: вища математика, дискретна математика, алгоритми та структури даних, програмування та об’єктно-орієнтоване програмування. А вже на другому курсі зможеш обрати свій майбутній профіль з 4 напрямків: Artificial Intelligence & Machine Learning, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions.

Стеж за новинами на сайті та на Facebook-сторінці програми.

Анжела Намачинська LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають