LVIV.COM

Топ-менеджери “ПриватБанку” заснували IT-компанію Fintech Band

Топ-менеджери ПриватБанку заснували IT-компанію Fintech Band

Колишній топ-менеджмент “ПриватБанку”, а саме – екс-перший заступник голови правління “ПриватБанку” Олег Гороховський, екс-директор з інформаційних технологій Дмитро Дубілет та екс-керівник бізнесу “Платежі та перекази” Михайло Рогальський заснували свою ІТ-компанію Fintech Band. Вона надаватиме ІТ-послуги українським і зарубіжним банкам.


Новостворена компанія займатиметься процесингом, CRM-системами, операціями з кредитними картками, інтернет-банкінгом.

Як розповів на своїй сторінці в Facebook Дмитро Дубілет , тепер топ-менеджмент “ПриватБанку” готовий ділитися знаннями та досвідом.

“Сподіваюся, скоро ми потішимо всіх крутими фічами в різних українських банках. Колеги-банкіри, чекайте, скоро прийдемо до вас на зустріч”, – написав він.

За його словами, компанія матиме як сервіси власної розробки, так і сторонні продукти. Спочатку це буде невелика компанія, а згодом розширять штат та набиратимуть нових розробників.

“Головне в такому бізнесі — розуміння, як робити подібні системи, а ми вміємо створювати круті роздрібні послуги. Запрограмувати схожі сервіси можна за кілька місяців”, – зазначив Дубілет.

Сайту компанія ще немає, оскільки зараз вона проходить процес реєстрації. Проте, вже існують попередні домовленості з клієнтами.

“Зараз пишемо бізнес-плани, а перші зустрічі з колегами-банкірами плануємо через 2-3 місяці”, — додав він.

Читайте також:


Українка написала книгу з програмування для ІТ-видавництва Packt Publishing

У Львові безкоштовно навчатимуть програмістів та навіть платитимуть за це

ПриватБанк запускає для львів’ян перший в Україні електронний квиток

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають