LVIV.COM

Топ книг 2017 від Google, PayPal, Wal-Mart

Топ книг 2017 від Google, PayPal, Wal-Mart

Найвпливовіші підприємці та топ-менеджери поділилися рекомендаціями щодо своїх улюблених книг цього року. За версією Bloomberg, гендиректор Google, інвестор Andressen Horowitz, президент PayPal та інші відомі бізнесмени склали чудову підбірку, що почитати.


Хто в топі?

“Адаптивні ринки”, “Натисни “Оновити” та “Ген: Неймовірна історія” – саме ці книги підприємці рекомендували найчастіше. Мабуть, через те, що в 2017-му людство охопила хвиля страху, що великі дані і роботи відберуть усю роботу. Також радили історію Nike в книзі “Продавець взуття”, яку написав засновник компанії Філ Найт.

Що ще?

“Екстремальна власність” Джоко Віллінк і Лейф Бабин

“Найкраща книга про лідерство з часів “Високоефективного менеджменту” Енді Гроува”, – вважає венчурний інвестор Марк Андріссен, який виокремив цю книжку.

“Sapiens. Коротка історія людства” Юваль Ной Харарі

Цю книгу радить один з віце-президентів Facebook Давид Маркус.

“Мені сподобалося поглянути на людство через призму історії, відбору та еволюції”, – зазначив він.

Книгу можна скачати безкоштовно російською та українською мовами.

“Ген: Неймовірна історія” Сиддхартха Мукерджі

Книгу порекомендував гендиректор Google Сундар Пічаї.

“Вона розповідає довгу історію людського незнання і накопичення знань про гени. Це хороший спосіб зрозуміти одну з основ нашого інформаційного століття, оскільки ген – місце, де інформація буквально оживає”, – вважає підприємець.

Книжка вийшла українською в цьому році.

“Жінка, яка ламала коди” Джейсон Фагон

Це історія Елізабет Фрідман, яка ловила злодіїв і ламала вручну шифри, щоб разом з чоловіком (майбутнім засновником АНБ) відстежувати нацистських шпигунів у Другій світовій війні.

“Ця жінка винайшла сучасну криптографію і зробила внесок в розвиток математики”, – зазначив автор “Lean Startup” Ерік Райс.

“Натисніть “Оновити” Сатья Наделл

Гендиректор PayPal Ден Шульман вважає, що це чудова книга про лідерство та емпатію.

“Вдумлива і неймовірно чесна книга, яка прекрасно відобразила досвід лідерства через зміни, а також добре показує виклики майбутнього, яке трансформують технології”, – зазначив він.

“Адаптивні ринки: Фінансова еволюція зі швидкістю думки” Ендрю Ло

Книжка допомагає поліпшити наше розуміння ринків і поведінки інвесторів. Автор надає одне з найбільш переконливих доповнень до теорії ефективності ринку”, – розповів головний економічний радник Allianz Мохамед Ель-Еріан.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають