LVIV.COM

Топ-5 Telegram-каналів для пошуку дешевих авіаквитків на літо

Топ-5 Telegram-каналів для пошуку дешевих авіаквитків на літо

Як пише AIN, ці найбільші українські Тelegram-канали, підкажуть тобі куди, коли і за скільки можна полетіти подорожувати цього літа.


Топ-5 Telegram-каналів для пошуку дешевих авіаквитків на літо

Lowcost UA – 50 600 передплатників

Канал, як і однойменний сайт, не обмежується тільки акціями та знижками авіакомпаній. Lowcost UA агрегує пропозиції від туристичних фірм, радить квитки на автобуси і поїзди. Іноді з’являються повідомлення про промокод або комплексні добірки турів за напрямками.

Постять 3-4 публікації в день.

Вітер дує – 47 600 передплатників

Канал спочатку радив дешеві авіаквитки, а тепер пропонує і знижки на туристичні маршрути, і акції. Крім того, тут публікують добірки місць для подорожей в Україні, анонсують нові маршрути авіакомпаній і виставляють корисні сервіси для мандрівників.

Постять 3-5 публікацій в день.

TripMyDream – 27 300 передплатників

Канал однойменного сайту про подорожі. Публікує добірки авіаквитків з українських аеропортів, туристичні тури. Також виходять анонси на статті з порадами для мандрівників: з розвінчуванням міфів, чи описом популярних місць для відпочинку.

Постять 3-4 публікації в день

Подорожуй дешево – 17 800 передплатників

Цей канал акцентує на публікаціях про дешеві авіаквитки та розпродажі авіаперевізників. Рідше з’являються пости про пропозиції турагентств, або поради від досвідчених мандрівників.

Постять 1-2 публікації в день.

Time To Travel Україна – 17 300 передплатників

Канал агрегує пропозиції відразу декількох популярних сайтів для туристів. Трапляються як тури, так і круїзи, традиційні знижки на квитки, промокоди і пропозиції про вигідне винаймання житла закордоном. Крім того, публікують анонси важливої ​​інформації: про зміну візових правил, або відкриття нових напрямків перельотів.

Постять 8-10 публікацій в день.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають