LVIV.COM

5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Які стартапи можуть набути чималої популярності у 2017-му? Пропонуємо вам добірку п’яти найперспективніших сервісів за версією Business Insider.


Hooked

Програма розбиває популярні історії з інтернету на невеликі картки та дозволяє створювати власні розповіді. Розробники вважають, що такий додаток значно спрощує процес читання, особливо в метро чи чергах.

Крім того, Hooked також працює з голлівудськими продюсерами, щоб ті допомогли компанії виявити нові таланти. У проект інвестували чимало знаменитостей кіно і телебачення, включно з екс-президентом Warner Bros Грегом Сільверманом.

Інвестором стартапу виступив також Джош Елман з фонду Greylock. Сервіс уже залучив $3 млн.

startup1

Robinhood

Джош Елман є інвестором і цього проекту – додаток вже залучив $66 млн. Robinhood дозволяє проводити операції з цінними паперами, щоб купувати і продавати акції з телефону. При цьому додаток безкоштовний.

Експерти вважають, що за допомогою такого сервісу інтернет-трейдинг стане інтуїтивним, безкоштовним і мобільним.

“Людям не доведеться платити комісію за купівлю та продаж акцій. Тож додаток має всі шанси видозмінити процес купівлі для покоління Y”, — вважає Елман.

Robinhood-app1

Laurel & Wolf

Сервіс Laurel & Wolf допомагає користувачам контактувати з дизайнерами інтер’єрів. Оскільки знайти хорошого дизайнера сьогодні непросто, тут їх зберуть в одній базі даних, а також буде нагода оглянути їхні роботи. Розробники вважають, що у майбутньому сервіс може стати дуже популярним завдяки увазі молоді до середовища, в якому доводиться проживати і працювати, та захопленні стильними атрибутами.

Інвестував у проект фонд Charles River Ventures на чолі з Сааром Гуром. Програма залучила $25 млн.

startup3

Discord

Це своєрідна уніфікована платформа для голосового та текстового спілкування геймерів. Розробники навіть позиціонують її як заміну Skype.

“Існують месенджери для друзів (Whatsapp) і для колег (Slack), але ще жоден сервіс не був розроблений для спільноти геймерів. Discord — це месенджер для них”, – розповів Хуан, один з інвесторів.

Аудиторія геймерів стрімко зростає: за останні чотири роки турніри з League of Legends переважають фінал НБА за кількістю переглядів. Discord хоче зібрати на своїй платформі всіх любителів комп’ютерних ігор, тож йому пророкують неабияку популярність. Зараз платформа налічує 25 мільйонів користувачів, які щодня відправляють понад 100 мільйонів повідомлень.

Інвесторами проекту виступив знаменитий фонд Sequoia Capital з Меттом Хуаном та венчурний фонд Kleiner Perkins з Еріком Феном. Стартап залучив $29 млн.

startup4

Ever

Програма зберігає всі фотографії з пов’язаних пристроїв в хмарі. Розробники наголошують, що сервіс дозволяє звільнити пам’ять пристрою і зберегти всі важливі світлини, які користувач викладає і зберігає в Facebook, Instagram, Dropbox і Google Photos.

Над розробкою та розвитком стартапу працюють колишні співробітники Google, Apple і Facebook. Інвестором також став Джош Елман з фонду Greylock, позаяк користується сервісом сам. Стартап вже залучив $13 млн.

startup5

Читайте також:


Ізраїль відкрив візи для стартаперів + інвестиції до $52 000

Левітуючий динамік від LG зможе працювати до 10 годин без підзарядки

У Львові заснували краудфандинг “Львівська каса” для стартапів і соціальних підприємств

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають