LVIV.COM

Топ-5 найбільш очікуваних ігор 2017 року

Топ-5 найбільш очікуваних ігор 2017 року

Наприкінці січня – на початку лютого виходять одразу кілька проектів, пропускати які геймерам ну ніяк не варто. Ми пропонуємо підбірку потенційних хітів, які чекають на нас цього року.


Horizon Zero Dawn

Жанр: action/RPG
Дата релізу: 28 лютого 2017
Платформи: PlayStation 4

Невдовзі кожен власник PlayStation 4 зможе спробувати себе в ролі мисливця та розвідника кібер-біосфери. Тут величезний відкритий світ, дивовижні механічні тварини, рольові елементи та приголомшлива графіка. Експерти називають Horizon Zero Dawn головним ігровим відкриттям цього року.

Mass Effect: Andromeda

Жанр: action/RPG
Дата релізу: 21 березня 2017
Платформи: Windows, PlayStation 4, Xbox One

Події тут розгортаються через 600 років після оригінальної трилогії Mass Effect, а саме після того, як кораблі-ковчеги всіх рас Галактики досягли Андромеди. Гравець отримає у своє розпорядження особистий корабель, всюдихід для переміщення поверхнею планет і можливість обирати супутників для виконання завдань.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Жанр: action/adventure
Дата релізу: 2017
Платформи: Wii U, Switch

Це вже 19-та частина культової The Legend of Zelda, фірмової серії Nintendo. Вона вийде ексклюзивно на Wii U і новій Nintendo Switch. Це перша гра серії, яка підтримує HD-розширення. За сюжетом, Лінк приходить до тями після столітнього сну, щоб побачити королівство Hyrule в руїнах. Ігровий світ – вдванадцятеро більший, ніж у частині Twilight Princess, а під час подорожей ним Лінк зустріне понад 100 святилищ, відкритих для дослідження.

Resident Evil 7: Biohazard

Жанр: survival horror
Дата релізу: 24 січня 2017
Платформи: Windows, PlayStation 4, Xbox One

Тут вас чекає підтримка PlayStation VR, реалістична графіка, новий головний герой, нові супротивники, а також нова локація. Легендарна Resident Evil 7 у своїй серії Biohazard – максимально несхожа на попередні частини. Проте базові елементи геймплею, зокрема, пошук ресурсів і зброї та головоломки – нікуди не поділися. Етан Вінтер шукає свою дружину, яку викрала божевільна сімейка десь в Луїзіані. Головне завдання – вижити.

For Honor

Жанр: слешер
Дата релізу: 14 лютого 2017
Платформи: Windows, PlayStation 4, Xbox One

14 лютого здійсниться бажання тих, хто хотів, щоб в бою зійшлися лицарі, вікінги і самураї. For Honor дозволить вам обрати будь-яку з трьох іпостасей, які воюють на руїнах світу, що гине. Судячи з елементів геймплею, фірмова бойова система тут – це поєднання трьох ударів, трьох блоків і використання елементів середовища.

Читайте також:


Компанія Razer представила ігровий ноутбук з трьома великими моніторами

5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

2016 рік – найуспішніший для мобільної ігрової індустрії за всю історію: $91 млрд прибутку

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають