LVIV.COM

📚 Топ-5 найновіших книг про підприємництво і саморозвиток

📚 Топ-5 найновіших книг про підприємництво і саморозвиток

Пропонуємо підбірку цікавих книг про підприємництво, лідерство і саморозвиток, що вийшли у 2018 році. 📚


Як пише AIN, чимало з літератури описує тему брендингу.

Crushing It !, Гарі Вайнерчук

У своїй новій книзі автор чотирьох бестселерів за версією The New York Times Гарі Вайнерчук розповідає, навіщо сучасному підприємцю потрібен сильний особистий бренд. Вайнерчук аналізує всі великі соціальні мережі і пояснює, як використовувати їх особливості для розвитку свого імені в мережі.

The Culture Code, Деніел Койл

У своїй книзі автор вивчає успішні групи. Койл проаналізував різні команди – від Pixar до груп швидкого реагування ВМС США. Дійшов до висновку, що їхня ефективність залежить від безпеки, спільних ризиків і мети. Лаcло Бок, колишній віце-президент Google з персоналу, назвав книгу мастрідом.

Skin in the Game, Нассім Талеб

Нассім Талеб – автор відомих бестселлерів. У цій роботі він фокусується на аналізі ризиків, використовуючи як приклади історії з життя відомих людей – Хаммурапі, Антея, Дональда Трампа та інших. Серед висновків книги – “Ви можете бути розумним, але все ще бути ідіотом” і “Бійтеся складних рішень”.

The Right-and Wrong-Stuff, Картер Каст

Картер Каст – професор Школи менеджменту Kellogg. Протягом багатьох років він вивчає феномен розвитку кар’єри та фактори, завдяки яким одні співробітники досягають вершин, а інші, такі ж здібні, не можуть реалізувати свої таланти. Каст виявив п’ять кар’єрних архетипів, що не залежать від статі, сфери зайнятості та інших речей. Він пропонує визначити, до якого архетипу найкраще підходить людина і допомагає використовувати цю знахідку для розвитку кар’єри.

Rise and Grind, Деймонд Джон

Деймонд Джон – підприємець і один з учасників телевізійного проекту Shark Tank. У книзі він розповідає, як заснував компанію на $ 40 і досяг виручки в $ 6 млрд. Джон пише, що для досягнення успіху людині потрібно постійно випереджати інших у всіх аспектах.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають