LVIV.COM

Три круті гри-головоломки для розминки

Три круті гри-головоломки для розминки

Якщо ви у дорозі, чи намагаєтесь згаяти час, а чи просто збираєтесь трохи розім’яти мізки, – ці головоломки стануть вам у нагоді.


Ittle Dew

game1

Гра на перший погляд видається схожою на Action RPG, але є головоломкою найвищої проби. Потрібно покрити льодом шматок стіни, щоби від нього відбився жезл, який повинен після цього потрапити в бомбу, яку ви попередньо підпалили вогненним мечем – і все у такому стилі.

Крім пазлів, у цій грі – чудовий та унікальний графічний стиль, приємний саундтрек та фантасмагоричний сюжет.

Гра має також другу частину Ittle Dew 2.

The Talos Principle

game2

Тут головоломки побудовані на геометрії простору і часу. А саме: з якого кута можна поцілити в силове поле, як не перехрестити лазерні промені, за якою траєкторією потрібно пройти, тощо. Також є можливість “записати” свої дії, а потім діяти одночасно зі своєю копією.

Дійство проходить в красивих локаціях, стилізованих під Елладу, Древній Єгипет і середньовічну Європу. Інді-делелопери також розробили тут сюжет з глибоким філософським науково-фантастичним підтекстом.

Snakebird

game3

В цій грі відбуваються дивовижні речі методом додавання до старої доброї “змійки” гравітації та інших спецефектів. І нехай вас не лякає оманливо проста графіка.

Перші рівні можуть видаватись легкими, але збудувати конструкцію з трьох птахів і рухомого блоку – вдається зовсім не з першого разу.

Читайте також:


Нова гра Pokemon Duel вийшла на Android та iOS

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають