LVIV.COM

Студенти ЛНУ ім. І. Франка зможуть отримати стипендію від WNISEF, яка покриває вартість навчання

Студенти ЛНУ ім. І. Франка зможуть отримати стипендію від WNISEF, яка покриває вартість навчання

Така нагода випаде п’яти студентам, що навчатимуться на програмі Data Science & Intelligent Systems в ЛНУ ім. І. Франка. Стипендія фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) повністю покриє вартість навчання протягом перших двох років.


Бакалаврська програма Data Science & Intelligent Systems стартує у вересні цього року на факультеті електроніки ЛНУ ім. І. Франка. Це інноваційна програма, яку створили фахівці університету за ініціативи Львівського ІТ Кластеру.

Як отримати стипендію?

Щоб отримати таку стипендію, слід мати високі результати ЗНО, мотиваційний лист та успішно пройти співбесіду.

Фонд WNISEF також долучиться до організації навчальних літніх таборів для студентів програми DS&IS, де можна буде послухати кращих лекторів та міжнародних експертів з університетів та ІТ компаній.

За словами Президента фонду Ярослави Джонсон, після закінчення цього курсу студенти зможуть використати нові знання та навики відповідно до сучасних вимог.

“Ми раді приєднатися до партнерства Львівського IT кластеру та ЛНУ, яке показує, як бізнес може ефективно працювати разом із державними навчальними закладами, щоб задовільнити потреби ринку”, – розповіла вона.

Western NIS Enterprise Fund – це перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів. Понад 20 років організація інвестує у малий та середній бізнес.

Як йдеться на сайті Кластеру, WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, спрямовані на здійснення реформ.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають