LVIV.COM

Стартап CallPage, який заснували українці, отримав $ 4,5 млн від польських інвесторів

Стартап CallPage, який заснували українці, отримав $ 4,5 млн від польських інвесторів

Гроші інвесторів засновники стартапу хочуть витратити на розвиток компанії та бізнесу в США, повідомив співзасновник CallPage Ростислав Кнап у Facebook.


Три польські фонди (Innovation Nest, Market One Capital і TDJ Pitango Ventures) вклали у стартап 17 млн злотих (це приблизно $ 4,5 млн).

Що за стартап?

CallPage – це віджет, який розміщується на сайті і дозволяє швидко зв’язати клієнта і торговця по телефону. Його заснували у 2015 році троє українців: Ростислав Кнап, Андрій Ткачов і Сергій Бутко, які переїхали з України в Польщу. Компанію оцінили в $ 340 000. В CallPage працює близько 50 осіб.

Зараз CallPage використовують більше 3000 компаній у світі, в тому числі UPC, Medicover, Coral Travel і Virgin.

Як це працює?

Все просто: клієнт заходить на сайт, у спеціальному віконечку пише свій номер телефону. Через декілька секунд відвідувача з’єднують із власником (чи черговим адміністратором) сайту.

Але основна фішка і цінність CallPage – це скоринг-система оцінки поведінки користувача на сайті. Вона дозволяє з майже 100% імовірністю передбачити, купить щось відвідувач чи ні.

Зараз команда впроваджує у свій продукт елементи машинного навчання і штучного інтелекту. Це дозволить CallPage аналізувати сотні тисяч розмов.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають