LVIV.COM

😺Стань котиком: обміняй час на благодійність на суспільно-корисній платформі

😺Стань котиком: обміняй час на благодійність на суспільно-корисній платформі

В Україні запустили першу суспільно-корисну платформу kotyky.org.ua. Стати благодійником просто: реєструєшся, виконуєш завдання, отримуєш нагороду, яку перераховуєш в благодійний фонд.


Як працює?

  • реєструєшся на платформі;
  • обираєш тип завдання (поки доступні тільки 2: розшифровка декларацій та розпізнавання родинних зв’язків суддів. Але згодом їх планується більше – наприклад, тестування комп’ютерних ігор, розшифровка даних, онлайн-перевірка певних функцій);
  • виконуєш і заробляєш “котиків” (ігрова валюта проекту; 1 котик=1 гривня);
  • перераховуєш винагороду в один із благодійних фондів чи проектів ( проект співпрацює з 8 організаціями: “Агенти змін”, “Tabletochki”, “People`s project”, “Повернись живим”, “Кожен може”, “Уголек”, “Пчелка”, “Краб”).

Розмір винагороди залежить від кількості виконаних завдань і їхньої складності.

Стань котиком обміняй час на благодійність на суспільно-корисній платформі

Також “котиків” можна отримати, якщо приведеш в проект друга. В кожного учасника є спеціальне посилання, і якщо його друг прийшов за цим посиланням і виконав завдання – учасник отримує додаткових “котиків”.

“Благодійність – це круто, але займатись благодійністю, одночасно виконуючи суспільно-корисні задачі, – ще крутіше. Виходить подвійне “добро-комбо”, коли і завдання виконуються, і добрі справи втілюються”, – говорить співзасновник проекту Денис Бігус.

Проект підтримують Internews Network і Програми розвитку ООН в Україні.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають