LVIV.COM

США висловили подяку українським фахівцям із кібербезпеки, – Посол США в Україні

США висловили подяку українським фахівцям із кібербезпеки, - Посол США в Україні

На саміті Global Cybersecurity Summit 2017, присвяченому кібербезпеці, українцям висловили подяку за інформацію про кіберзагрози. Про це заявила Посол США в Україні Марі Йованович у своїй доповіді.


США висловили подяку українським фахівцям із кібербезпеки, - Посол США в Україні

“У дев’яти мільйонів американців щорічно крадуть їхній ID-код. Прокидаєтеся вранці, а під вашим ім’ям хтось навідався до Вас в банк і зробив низку неприємних для вас операцій. У 2015 році українська енергетична система зазнала кібератак. Це був перший такий досвід, зареєстрований в глобальному світі. Українські фахівці винесли з цього урок, і в грудні 2016 року українська енергосистема вже витримала і успішно відбила аналогічну атаку”, – розповіла Посол США.

Аналогічних атак зазнали Міноборони і Міністерство транспорту.

“США висловлюють вдячність українським експертам з кібербезпеки за можливість обміну інформацією про кіберзагрози. Це допомогло Америці відбити аналогічні атаки вже проти наших державних і урядових установ”, – зазначила Марі Йованович.

На саміт приїхали провідні експерти у сфері кібербезпеки зі США та Європи. Участь взяли також фахівці з понад 30 країн, серед яких – представники центральних органів виконавчої влади, посли іноземних держав, представники міжнародних організацій, банківських та інвестиційних установ, експерти в оборонній галузі.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають