LVIV.COM

SoftServe створила систему ідентифікації BioLock, яка стежить за здоров’ям водія

SoftServe створила систему ідентифікації BioLock, яка стежить за здоров'ям водія

R&D-відділ компанії SoftServe розробив систему для водіїв BioLock. В її основі – сенсори, які вмонтували в кермо автомобіля. Вони ідентифікують водія та стежать за станом його здоров’я з допомогою електрокардіограми.


На підтвердження особи водія BioLock витрачає менш, ніж 30 секунд з точністю понад 70%.

Якщо ж система визначає, що за кермом – не авторизована людина, то, залежно від типу автомобіля, блокує поворот ключа, кермо або мотор, а також відправляє сигнал в систему логістичної компанії. А коли водій почне засинати за кермом – система зможе це розпізнати і надіслати повідомлення йому на мобільний.

Американський маркетплейс Overhaul вже висловив зацікавленість у такій розробці. Перші сенсори BioLock будуть встановлені у вантажівки Overhaul упродовж року. Ймовірно, це буде ексклюзивний контракт.

Як це працює

Реалізували таку розробку за три місяці. Над нею працювали восьмеро фахівців.

“Верифікація на основі аналізу ЕКГ – дуже надійна, навіть більш, ніж біометричні дані. Біометрія серця і опору тіла дозволяє отримати цілий потік комплексної інформації, яку складно підмінити”, – зазначають розробники.

ЕКГ вимірює електричну активність серця. Для цього система BioLock використовує два електроди, вбудовані в кермо, які обробляють сигнали після зчитування, очищають від шумів, переводять в цифрову форму і з допомогою Bluetooth передають на мобільний додаток.

Після цього нейронна мережа на основі бібліотеки TensorFlow визначає сигнали ЕКГ конкретного користувача і проводить верифікацію на смартфоні.

biolock-ecg-authentication

Застосування технології не обмежується лише вантажівками. Зараз у SoftServe вже працюють над інтеграцією сенсорів з іншими транспортними засобами.

Читайте також:


Український екзоскелет переміг у конкурсі робототехніки в Каліфорнії

Google, Microsoft, Twitter та Facebook чекають на українських студентів

Українці розробили кіберрукавицю та VR-кліпсу за $50

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають