LVIV.COM

Плей-листи у Google Play Music відтепер укладатиме штучний інтелект

Плей-листи у Google Play Music відтепер укладатиме штучний інтелект

Google оновлює свій музичний сервіс: для користувачів розробили новий інтелектуальний алгоритм підбору треків, який запрацює вже цього тижня.


Нововведена підтримка AI (Artificial Intelligence) враховуватиме не лише музичні вподобання та історію прослуховування, а й сповістить про вашу геолокацію, або вид активності.

Для цього в Google Play Music підтягуватимуться дані про вас з інших додатків і сервісів компанії, повідомляє Lifehacker. Тобто, якщо Google Fit визначить, що ви зараз тренуєтеся — вам запропонують енергійну музику для спорту. Якщо з Google Maps надійде сигнал, що ви зараз за кермом — плеєр розважить вас треками, що пасують для водіння.

гугл-музика

Крім того, при підборі музики враховуватимуть час доби, погоду, тощо.

Така функція інтелектуального підбору плей-листів займе центральне місце в новій версії Google Play Music. В інтерфейсі це відобразиться таким чином, що при кожному запуску програми (Web, Android, iOS) вас вітатимуть спеціально підібрані збірки треків, альбомів і виконавців.

google-play-music

Нова версія сервісу і програм для різних платформ стане доступною для користувачів упродовж тижня. Це стосується всіх 62 країн, в яких працює Google Play Music.

Читайте також:


Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Як акторка львівського походження Хеді Ламар винайшла Wi-Fi 

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають