LVIV.COM

Школярам Львівщини розкажуть, як зробити успішну кар’єру в ІТ

Школярам Львівщини розкажуть, як зробити успішну кар'єру в ІТ

Львівський ІТ Кластер розширює свій освітній проект ІТ Future та проведе лекції про ІТ для учнів з районних шкіл. Усього Кластер відвідає 80 шкіл: 50 – у Львові та 30 – в області.


Мета проекту – допомогти учням старших класів зрозуміти, як можна реалізувати себе в ІТ-сфері та розповісти, на які предмети слід звернути увагу. Таким чином у Кластері спробують показати старшокласникам, що ІТ-світ не такий вже й недосяжний.

IT-Cluster (79 of 132) (1)

“Ми вирішили розширити проект IT Future, оскільки серед учнів обласних шкіл є чимало талантів. Нам важливо, аби вони вступали у львівські виші на технічні спеціальності. Такий крок посприяє збільшенню кваліфікованих кадрів, які будуть працювати у львівських компаніях вже за декілька років”, – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Лекції у львівських та обласних школах розпочали у середині березня.

Окрім Львова, Кластер відвідає навчальні заклади у Перемишлянах, Сокалі, Радехові, Бориславі, Жовкві, Новояворівську, Червонограді, Дрогобичі та ще декількох львівських районних центрах.

Школи обирали, виходячи з результатів ЗНО з математики.

У рамках ІT Future за попередні роки Кластер відвідав уже понад 100 шкіл і провів лекції для понад півтори тисячі учнів.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають