LVIV.COM

Рюкзак-кейс Watson від українських стартаперів зібрав на Kickstarter понад $190 тис.

Рюкзак-кейс Watson від українських стартаперів зібрав на Kickstarter понад $190 тис.

Функціональний гібрид спортивного рюкзака і ділового кейсу під назвою Watson зібрав на Kickstarter понад $190 000 замість заявлених $25 000, всемеро перевищивши очікування. Успішна кампанія завершилась тим, що тепер стартапери запускають виробництво і обіцяють доставити продукт замовникам вже у червні цього року. У команді двоє українців.


Операційний директор Андрій Балюк та графічний дизайнер Артур Чайка вважають, що їхній продукт виглядає доволі стильно та не дисонує навіть з діловим костюмом.

У рюкзаку можна носити ноутбук, не хвилюючись за безпеку пристрою. Рюкзак має твердий корпус та окремі відділення для гаджетів, канцелярського приладдя та інших речей.

Заснувала проект канадка Валері Крісп. У команді, крім двох українців, ще шестеро людей.

Коштуватиме їхній винахід $289. Таку ціну обумовлюють і матеріали, з яких зроблений рюкзак: натуральна шкіра, балістичний нейлон, військова фурнітура. А щоб відкрити рюкзак, вам слід буде натиснути на кнопку, як в кейсі.

watson1

Шлейки винаходу зробили зі спеціального матеріалу, який повторює форму тіла. Задню стінку Watson створили за принципом спортивного екіпірування, тобто вона має здатність “дихати”.

watson2

За словами Андрія Балюка, успішній кампанії сприяли кілька факторів.

“По-перше, це крутий продукт, який відгукується на потребу, яка існує. При цьому важливо, щоб ця потреба існувала й для тих, хто, за вашою теорією, має заплатити вам гроші за цей продукт”, – розповів він.

“Це базова річ, без якої все інше – марно. Також важливою є роль команди. Потрібно й знайти найбільш ефективні канали дистрибуції, й правильно прорахувати юніт-економіку, і домогтися, щоб цільова аудиторія дізналася про продукт за найменш короткий період часу”, – перелічив він.

І не менш важливо, за словами Андрія, – підготувати якісну відео-презентацію.

На Watson вже зробили попереднє замовлення топ-менеджери таких великих технологічних компаній як Google, HP, LinkedIn та Uber.

Читайте також:


Українка написала книгу з програмування для ІТ-видавництва Packt Publishing

Найбільш активні інвестори та найактуальніші сфери для стартапів за версією Crunchbase

Два українські стартапи залучили $4 млн інвестицій

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають