LVIV.COM

Розвиток FinTech у Львові: розпочав свою роботу проект від світового гіганта Nasdaq

Розвиток FinTech у Львові: розпочав свою роботу проект від світового гіганта Nasdaq

З нового року у Львові запрацює філія компанії Nasdaq, першої електронної біржі у світі. Компанія приєдналась до Львівського Кластеру та планує наступного року найняти 18 людей для свого осередку. На конференції “The Next Wave in Fintech – Shaping the Capital Markets of Tomorrow, Today” представники Nasdaq розповіли про світовий досвід лідерів FinTech сфери та свої наміри інтегруватись у спільноту міста.


Про компанію

Nasdaq Sybenetix – провідний постачальник сучасної аналітики, яку фінустанови-гіганти використовують для спостереження за ринком, вимірювання ризиків та підвищення ефективності.

Їхня команда експертів отримала чимало нагород за покращення бізнес-результатів для своїх клієнтів. Працювали фахівці з сферами технологій, поведінкової науки тощо. Наприклад, вивчали, що впливає на прийняття рішень людьми (специфіка data).

Компанію заснували у лютому 1971-го, зараз вона співпрацює з Google, Facebook, Microsoft, Intel. Загалом працювали з більш, ніж 140 клієнтами по всьому світу. А технологія Nasdaq’s Surveillance тепер є галузевим стандартом для ринкового нагляду та дотримання вимог.

Що буде у Львові?

Як розповіла Валері Баннерт-Тернер, Head of Risk & Surveillance Solutions у Nasdaq, Львів додали до списку хабів, з якими співпрацює компанія.

“Ми маємо офіси у багатьох найважливіших тех-хабах світу. Це дає нам доступ до висококваліфікованих талантів, які працюють над вивченням, розробкою та впровадженням інноваційних технологій. Ми з радістю долучимось до розвитку місцевої спільноти”, – наголосила вона.

Розвиток FinTech у Львові: розпочав свою роботу проект від світового гіганта Nasdaq

Доповідь Валері базувалась на основних напрямках розвитку FinTech та прикладах, як Nasdaq застосовує це у власній стратегії. Бізнесменка вважає Львів дуже перспективним містом для розвитку в такому напрямку.

Стратегії та інновації

У твіттері чимало з присутніх на конференції зазначили, що осередок такої компанії у Львові – хороша можливість для нашого міста перебувати на одній хвилі з світовими трендами.

Розвиток FinTech у Львові: розпочав свою роботу проект від світового гіганта Nasdaq

Поява Nasdaq у Львові також стане позитивним сигналом для великих іноземних компаній, відповідно, з більшою певністю можна буде очікувати збільшення іноземних інвестицій.

Про співпрацю

Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster, зазначив, що львівські ІТ-компанії зараз доросли до такого рівня, коли хочуть інвестувати сили, час та гроші не тільки у свій розвиток, а й у життєдіяльність міста та ІТ-галузі загалом, тож співпраця з Nasdaq Sybenetix має бути продуктивною та цікавою.

На думку Head of Buy-side Solutions з Nasdaq Тараса Чабана, поведінкова аналітика, яку вивчатимуть у новоствореному проекті, дозволить компаніям отримати більше розуміння ризиків, пов’язаних з ринковим зловживанням. Зараз над цим проектом працює п’ятеро фахівців, але наступного року очікують поповнення штату майже до двох десятків професіоналів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають