LVIV.COM

Розробника з Каліфорнії звільнив робот

Розробника з Каліфорнії звільнив робот

Американський розробник і співзасновник стартапу Renly Ібрагіма Діалу рік тому втратив роботу через робота. Про це він розповідає у своєму блозі.


Діало працював у компанії, яка займалась розробкою програмного забезпечення. Його роботу постійно хвалили і все було добре. Поки не отримав повідомлення від начальника: “З тобою все в порядку?”. Чоловік вирішив, що адресат помилився, тому не став відповідати.

У цей день Діало вже не зміг потрапити  на роботу: його пропуск перестав працювати. Він звернувся у відділ кадрів, де йому пообіцяли зробити новий, а поки дали тимчасовий.

На наступний день Діало вже не зміг потрапити на парковку біля офісу і почав втрачати доступ до робочих програм на комп’ютері. Менеджер повідомив, що обліковий запис Діало в системі дезактивовано.

Керівництво не могло зрозуміти, що відбувається, адже звільняти чоловіка не мали намірів.

Голова компанії отримала повідомлення, що контракт з Діало розірвано, тому він має зібрати речі і залишити офіс.

Вирішити ситуацію змогли тільки через 3 тижні. Як виявилось, попередній менеджер мав укласти з Діало повторний контракт, коли компанію викупила більша організація. Так попередній договір став не дійсним, а про новий всі забули. Система вирішила, що чоловіка звільнили, і почала блокувати всі його акаунти.

“Автоматика може сильно спрощувати життя в компанії, але повинні бути способи знайти управу на робота, якщо він помилиться”, – зазначає Ібрагім Діало.

Анна Мох LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають