LVIV.COM

ПриватБанк ввів пільги для фрілансерів з Upwork

ПриватБанк ввів пільги для фрілансерів з Upwork

Відтепер для фрілансерів з платформи Upwork діють пільгові умови. Це і безкоштовне обслуговування, і карта Gold, і продаж валюти без комісії, тощо. “ПриватБанк” запровадив такі послуги, а також цілодобову підтримку, йдеться на сайті банку.


Спеціальна пропозиція включає безкоштовне персональне обслуговування, випуск і доставку карток, максимально спрощений валютний контроль і автоматичний вільний продаж валюти.

Пакет послуг “ПриватБанку” для фрілансерів з Upwork також надає можливість безкоштовного відкриття рахунку та обслуговування картки Gold, безкоштовного проведення платежів в бюджет та продаж валюти без комісії. Комісія за перерахування коштів з рахунку ФОП на “Карту для виплат” становитиме 0,25% від суми.

“Для зняття коштів від Upwork клієнтам “ПриватБанку” не потрібно буде надавати в банк документи по кожному окремому нарахуванню, достатньо лише показати лист про договір-оферту”, – розповів керівник напрямку “Малий та середній бізнес” Олександр Ніколенко.

За його словами, банк не братиме абонплату за обслуговування рахунку за той період, коли клієнти не здійснювали жодних операцій.

Крім того, сервіси для фрілансерів “ПриватБанку” забезпечать формування та відправлення звітів в держоргани через інтернет, а також передачу інвойсів цілодобово через Приват24 і цілодобову підтримку для фрілансерів та IT-фахівців.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають