LVIV.COM

ПриватБанк створив NFC-гаманець для оплати за допомогою смартфону

ПриватБанк створив NFC-гаманець для оплати за допомогою смартфону

Відтепер можна оплатити послуги через смартфон – “ПриватБанк” запустив інструмент, за допомогою якого українці ще більше полюблять свої телефони та зекономлять ще більше часу. Цей NFC-гаманець розробили на цифровій платформі MDES (Mastercard Digital Enablement Service).


Клієнти банку можуть розраховуватись ним у торгівельних точках, АЗС та кафе без банківської картки. Для цього телефон повинен мати вбудований NFC-чіп.

Гаманець доступний для гаджетів на базі Android з версією не пізніше за 4.4 KitKat.

Платежі будуть здійснюватись із картами Mastercard, пише AIN.

Як скористатися?

Спочатку потрібно встановити і активувати NFC-платежі у своєму смартфоні через “Приват24”. Тоді у торгівельній точці просто піднести його до терміналу.

Розрахунки також працюють без доступу до мережі: наприклад, при оплаті у метро.

Платежі до ста гривень не вимагатимуть введення пін-коду.

Що таке MDES?

Це платформа, яка дозволяє використовувати будь-який пристрій з підключенням до інтернету для здійснення та приймання платежів.

MDES запустили в США три роки тому. Сьогодні платформу застосовують для своїх платіжних рішень гіганти Apple, Google і Samsung.

Вона гарантує безпеку платежів завдяки використанню платіжних токенів. Це одноразові поєднання цифр, які застосовують на мобільних замість 16-значних номерів на пластикових картах.

В Україні сьогодні 50% POS-терміналів у торгівельних центрах приймають такі види оплати. Крім того, розрахуватись таким чином можна буде на заправках, паркоматах, а також оплатити проїзд у громадському транспорті.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають