LVIV.COM

Prometheus запустили онлайн-курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

Prometheus запустили онлайн-курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ

Освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на нові онлайн-курси від ProZorro, Ради Європи та ОБСЄ.


Як йдеться на сторінці Prometheus у Facebook, курс “Доступ до публічної інформації” створили  для того, щоб слухачі могли дізнатися, як і до кого звертатися за публічною інформацією. Наприклад, як можна дізнатися, яка зарплатня мера, чи куди витрачають бюджетні кошти комунальні підприємства. Курс створили за підтримки Ради Європи в Україні.

Ще один курс, “Як ефективно спланувати та провести діалог“, пропонує матеріали для тих, хто цікавиться майстерністю ведення колективних обговорень, чи прагне зробити ефективнішою свою громадську роботу.

Також платформа пропонує курс “Цифрові комунікації в глобальному просторі“, що буде цікавим для фахівців, які не мають базових технічних навичок, і прагнуть дізнатися більше про інформаційні технології. Викладачі курсу розкажуть про головні операційні системи, види веб-ресурсів та специфіку їх створення й використання, хмарні технології, цифровий етикет та роботу з соцмережами.

А для представників бізнесу пропонують курс “Публічні закупівлі для бізнесу” від Міністерства економічного розвитку та торгівлі, який розповість про те, що необхідно знати, щоб почати успішно працювати на ринку публічних закупівель.

Курси триватимуть від 5 до 6 тижнів. Вони є безкоштовними, після чого, у разі успішного проходження тестових завдань, можна буде отримати сертифікат.

Читайте також:


Українка написала книгу з програмування для ІТ-видавництва Packt Publishing

У Львові безкоштовно навчатимуть програмістів та навіть платитимуть за це

Зарплати розробників ігор в Україні зросли на 15%

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають