Програма “Інтернет Речей” львівського Політеху викликала аншлаг серед абітурієнтів

26 липня офіційно завершилась подача вступних заяв до вишів. Програма Львівського ІТ Кластеру “Інтернет Речей” у Львівській Політехніці стала однією з рекордсменів за популярністю серед абітурієнтів, маючи найвищий прохідний бал в Україні. 


“Інтернет речей” – це інноваційна програма Львівського ІТ Кластеру, запроваджена у НУЛП в 2016 році спільно з академіками та ІТ компаніями. Цього року у спеціальності Комп’ютерні науки програма має найвищий прохідний бал – 190.

“Такі бали – це результат вкладених зусиль в навчання студентів, які вступили на програму Інтернет речей у 2016 році. Я вважаю, що студенти програми мають дуже високий рівень знань і це є нашою основною рекламою, яка зацікавила абітурієнтів цього року. Також це наша спільна робота, заслуга розробників програми, викладачів та менторів, Львівського ІТ Кластеру та всіх компаній, які нам допомагали”, – пояснив керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру.

Зі 756 бажаючих вже обрали 25 найкращих, що навчатимуться за бюджетний кошт. До 5 серпня вони мають можливість подати докумени у ВНЗ. Решта 125 вчитимуться платно – для них термін подачі документів до 10 серпня.

“Перші студенти програми Інтернет речей вже завершили перший курс цього року і їхній рівень знань та прогресивності вразив усіх. Ми побачили, що ця програма, яку ми створили, дуже відрізняється від усіх інших, дає великі результати, а це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. Вже за 3-4 роки ми матимемо експертів у галузі Інтернет речей у Львові, це якісно вплине на розвиток ІТ в місті загалом. Успіх цієї програми доводить, що розвиток ІТ освіти у Львові є однією з найголовніших місій Кластеру, з якою ми добре справляємось. Кількість студентів які подались – головне підтвердження”, – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?