LVIV.COM

Програма “Інтернет Речей” львівського Політеху викликала аншлаг серед абітурієнтів

Програма Інтернет Речей львівського Політеху викликала аншлаг серед абітурієнтів

26 липня офіційно завершилась подача вступних заяв до вишів. Програма Львівського ІТ Кластеру “Інтернет Речей” у Львівській Політехніці стала однією з рекордсменів за популярністю серед абітурієнтів, маючи найвищий прохідний бал в Україні. 


“Інтернет речей” – це інноваційна програма Львівського ІТ Кластеру, запроваджена у НУЛП в 2016 році спільно з академіками та ІТ компаніями. Цього року у спеціальності Комп’ютерні науки програма має найвищий прохідний бал – 190.

“Такі бали – це результат вкладених зусиль в навчання студентів, які вступили на програму Інтернет речей у 2016 році. Я вважаю, що студенти програми мають дуже високий рівень знань і це є нашою основною рекламою, яка зацікавила абітурієнтів цього року. Також це наша спільна робота, заслуга розробників програми, викладачів та менторів, Львівського ІТ Кластеру та всіх компаній, які нам допомагали”, – пояснив керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру.

Зі 756 бажаючих вже обрали 25 найкращих, що навчатимуться за бюджетний кошт. До 5 серпня вони мають можливість подати докумени у ВНЗ. Решта 125 вчитимуться платно – для них термін подачі документів до 10 серпня.

“Перші студенти програми Інтернет речей вже завершили перший курс цього року і їхній рівень знань та прогресивності вразив усіх. Ми побачили, що ця програма, яку ми створили, дуже відрізняється від усіх інших, дає великі результати, а це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку. Вже за 3-4 роки ми матимемо експертів у галузі Інтернет речей у Львові, це якісно вплине на розвиток ІТ в місті загалом. Успіх цієї програми доводить, що розвиток ІТ освіти у Львові є однією з найголовніших місій Кластеру, з якою ми добре справляємось. Кількість студентів які подались – головне підтвердження”, – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають