LVIV.COM

Левітуючий динамік від LG зможе працювати до 10 годин без підзарядки

Левітуючий динамік від LG зможе працювати до 10 годин без підзарядки

Компанія LG випустила портативний левітуючий динамік і продемонструє його на виставці CES 2017. Бездротовий пристрій Levitating Portable Speaker (модель PJ9) зможе працювати до 10 годин без підзарядки.


Гаджет “зависає” у повітрі над платформою Levitation Station. Така левітація відбувається завдяки використанню потужних електромагнітів.

Коли батарея розряджається, динамік автоматично опускається і починає зарядку. Технологія заряджання також бездротова. При цьому, користувачу не потрібно щось робити, адже відтворення музики не переривається.

Всередині динаміка вмонтований гучномовець, який передає звук на усі 360 градусів навколо. Низькі частоти підсилює інтегрований сабвуфер.

За словами розробників, технологія Dual Passive Radiator дозволяє забезпечити якісну передачу середнього і високого частотних діапазонів. До гаджетів Levitation Station можна під’єднати за допомогою Bluetooth, крім того, завдяки підтримці технології Multipoint є можливість одночасного підключення двох пристроїв.

lg-floating-speakers

PJ9 можна використовувати і на відкритому повітрі. Він відповідає вимогам сертифікації IPX7 і може витримувати вплив різних погодних умов, запевняють розробники.

Читайте також:


На Steam розпочався різдвяний розпродаж відеоігор. Знижки – понад 50%

У США сконструювали портативний програвач, який їздить вінілом

SoftServe створила систему ідентифікації BioLock, яка стежить за здоров’ям водія

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають