LVIV.COM

Помер Стівен Хокінг

Помер Стівен Хокінг

Видатному фізику-теоретику з Великобританії було 76 років. Про смерть Стівена Хокінга сповістив представник його сім’ї. Науковець пішов з життя в середу зранку у своєму будинку в Кембриджі, пише Bloomberg


“Він був чудовим вченим і надзвичайною людиною, чия робота та спадщина житимуть протягом багатьох років. Його мужність і наполегливість з його блиском і гумором надихнули людей у всьому світі. Одного разу він сказав: “Це не було б великою частиною всесвіту, якщо б це не було домом для тих людей, кого ти любиш”. Ми сумуватимемо за ним”,  – йдеться у повідомленні.

Стівен Хокінг посідав восьме місце у рейтингу “100 геніїв сучасності”. Науковець працював керівником Центру теоретичної космології в Кембриджському університеті. Він прославився своїми дослідженнями у астрофізиці, зокрема вивчав теорії чорних дір та виникнення світу в результаті Великого вибуху.

Хокінг – автор низки науково-популярних книг, зокрема “Короткої історії часу” та “Чорні діри та молоді всесвіти”. У 1963 році у нього діагностували невиліковне захворювання – бічний аміотрофічний склероз. У Хокінга залишилося троє дітей.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають