LVIV.COM

Перший львівський ІТ-університет підготує 300 бакалаврів та 100 магістрів

Перший львівський ІТ-університет підготує 300 бакалаврів та 100 магістрів

У львівському ІТ-виші на базі  ВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ»  підготують до чотирьох сотень кваліфікованих “айтішників”. Для них запропонують такі спеціальності як розробка софту, web-дизайн, IoT, мережі та кібербезпека, data science, штучний інтелект тощо. Викладатимуть фахівці з ІТ-компаній EPAM, SoftServe, Global Logic.


Новинкою для ринку ІТ-освіти стануть спеціальності на кшталт “IT у юриспрунденції”, “IT у міжнародних відносинах”, “IT у психології”, “IT у фінансах”. За словами проректора “Комп’ютерної Академії ШАГ” Дмитра Пелешка, таке рішення спричинене стрімким розвитком індустрії.

Ректор “Комп’ютерної Академії “ШАГ” Віктор Волошин розповів, що перевагою вишу буде саме практична підготовка.

“ІТ-ринок у Львові щорічно потребує близько 2400 фахівців. Кількість випускників львівських вишів, які здобули ІТ-освіту в рік, становить приблизно 1300 осіб. Різницю треба заповнювати. Наш університет спробує це зробити, перевагою вишу стане практична підготовка. Ми також відкриті до співпраці з ІТ-компаніями”, – зазначив він.

Як вступити?

Щоб стати студентом бакалаврської програми першого ІТ-університету, абітурієнтам потрібно скласти ЗНО з української мови та літератури, математики або фізики та іноземної мови.

Крім випускників 11-х класів, вступити у виш можуть і випускники, які закінчують бакалаврат. Бакалаврам слід буде скласти іспит з англійської та іспит за фахом.

Як навчатимуть?

Стартує навчання з вересня цього року. Воно буде поєднане співпрацею з ІТ-компаніями та роботою в команді над проектами під менторством досвідчених практиків.

Вже з першого курсу студенти зможуть застосовувати теоретичні знання на практиці, вчитися працювати в команді та розуміти  бізнес-процеси. На старших курсах частину занять викладачі вестимуть англійською.

Для студентів також буде нагода потрапити на міжнародні стажування. Бакалаврська та магістерська програми ІТ-університету розроблені відповідно до міжнародних стандартів. Зокрема, на основі досвіду Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, Johns Hopkins University.

На магістрантів у виші чекають такі спеціалізації: Data Science, Artificial Intelligence, Big Data.

Ціни та профіт

Семестр на бакалавраті коштуватиме 17, 5 тис. грн, на магістратурі – 25 тис. грн. Є також заочна форма навчання. Тут ціна за семестр на бакалавраті складе 13, 5 тис. грн, на магістратурі – 22, 5 тис. грн.

Крім диплому про вищу освіту, випускники ІТ-університету після тестування отримають сертифікати від компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають