LVIV.COM

У Львові стартував набір на безкоштовні курси програмування від Ostware Services

У Львові стартував набір на безкоштовні курси програмування від Ostware Services

Львівська ІТ Компанія Ostware Services пропонує студентам безкоштовну навчальну програму Training center 6.0 з можливістю працевлаштування. Програмістів-початківців навчать працювати з Computer Networking та Embedded Systems, а також проведуть практичні уроки з програмування на C та Python. 


Якщо ви навчаєтесь на 3-5 курсах вишу, знаєте С та Linux, маєте рівень англійської А2 і вище, а також цікавитесь Industrial IoT та комп’ютерними мережами, то маєте нагоду зареєструватись за посиланням, щоб стати студентом програми.

Після тестування на знання мов програмування, а також технічної співбесіди та HR-співбесіди, викладачі проведуть іспит на визначення рівня англійської. До слова, на навчання слід буде витрачати щонайменше 6 годин щодня.

Заняття проходитимуть по буднях з 9-ї ранку до 14:00 години. Стартує навчання 10 травня та триватиме 7 тижнів.

Що корисного?

Навчальна програма пропонує практичний досвід у розробці софту із використанням мов C та Python. Також у студентів буде нагода долучитись до роботи на проектах світових лідерів ринку мережевих технологій. А ще – усі учасники зможуть покращити навички комунікації, відвідуючи лекції HR-менеджерів Ostware Services.

Після завершення програми компанія пропонує випускникам роботу.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають