LVIV.COM

У Львові безкоштовно навчатимуть програмістів та навіть платитимуть за це

У Львові безкоштовно навчатимуть програмістів та навіть платитимуть за це

Аутсорсингова компанія Ostware Services з Центром Розробки у Львові оголосила про набір на програму Networking Software Engineering Work & Study. Учасникам навіть платитимуть заробітну плату за навчання. Більше того, за необхідності компанія готова допомогти з переїздом до Львова та оплатою проживання.


Це єдина така навчальна програма в Україні. Її метою є розширення експертизи у доменах SDN, NFV та IoT.

На заняттях викладатимуть ІТ-фахівці з Ostware Services. Навчання триватиме три місяці та розпочнеться 3 квітня. Упродовж щоденних восьмигодинних занять на учасників чекають як теоретичні, так і практичні сесії.

Щоб стати учасником програми, крім досвіду комерційного програмування (більше року), слід мати ґрунтовні знання ООП, знати Linux на рівні користувача, а також володіти англійською рівня A2 (Pre-Intermediate). Після реєстрації необхідно пройти тестування та співбесіду зі спеціалістами компанії.

Для учасників навчання буде безкоштовним і навіть оплачуваним, оскільки за усі три місяці навчання вони отримуватимуть заробітну плату, яку обговорять на співбесіді перед початком занять. Якщо ж навчання пройде успішно, компанія працевлаштовуватиме випускників.

Ostware Services надає послуги з розробки та тестування програмного забезпечення у сферах Industrial IoT та Computer Networking. Компанія на ринку вже 9 років та налічує близько 140 працівників. Таку навчальну програму тут організовують вже вдруге.

Читайте також:


Освітній фонд BrainBasket: навчання ІТ-фахівців в малих українських містах

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають