LVIV.COM

Одесити за кілька годин зібрали рекордну суму $11,815 на сукню-трансформер Omnia

Одесити за кілька годин зібрали рекордну суму $11,815 на сукню-трансформер Omnia

Одеська команда AGE за кілька годин на Kickstarter зібрала рекордну суму на свій стартап. На сукню Omnia вони хотіли $3 000, але зараз на рахунку проекту – вже $11,815. Це п’ята успішна кампанія українців.


Упродовж останніх двох років стартапери запустили чотири успішні кампанії на Kickstarter і зібрали майже $300 000.

Новий проект з сукнею Omnia 2Go полягає в тому, що з конструкції тканини можна скомбінувати понад 20 різних варіантів зовнішнього вигляду.

Сукня складається з двох частин: двостороннього верху і довгої спідниці, у низ якої вшили стягуючий шнурок. Ця модель пошита з бавовни, поліестеру і еластину. Має чотири кольори: коричневий, чорний, жовтий і білий.

Ціна на Kickstarter стартує з $39, що майже вдвічі менше від майбутньої рітейл-ціни $89.

“Після того як ми відправили всі сукні з першої версії цієї моделі, ми вирішили зробити опитування серед бекерів і з’ясувати, які зміни вони б хотіли бачити у оновленій версії. Найбільше жінок хотіли сукню на спекотну погоду з легкої тканини. Отож, ми взялися за розробку”, — розповіла СЕО проекту Евеліна Смульська.

Над цією версією сукні працювали п’ять місяців. Бюджет проекту і рекламної кампанії склав $13 000. Майже $2 000 стартапери заклали на рекламу в Facebook і Instagram.

omnia-colors

Доставка Omnia 2Go розпочнеться з 25 липня.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають