LVIV.COM

Одеські стартапери заснували платформу для внутрішнього туризму Proxy Tour

Одеські стартапери заснували платформу для внутрішнього туризму Proxy Tour

Команда з Одеси запустила маркетплейс на кшталт Airbnb під назвою Proxy Tour. Платформа об’єднує туристів, які шукають, як цікаво провести дозвілля у своїй країні або місті, та тих, хто надає послуги в сфері туризму. За два тижні проект залучив 28 компаній. Вони розмістили більше 100 пропозицій: турів, екскурсій та майстер-класів і отримали перші замовлення.


Засновник і СЕО проекту Ярослав Дяченко розповів, що зараз туристичний ринок видозмінюється і потребує нового продукту, пише AIN.UA.

“У мене з’явилося бачення того, як ринок внутрішнього туризму можна організувати, поліпшити процеси взаємодії компанії і клієнта. І було розуміння того, які інструменти автоматизації по SaaS-моделі будуть потрібні бізнесові завтра”, — зазначив він.

proxytour1

Модель цього стартапу мала вирішити проблеми ринку та сприяти його активнішому розвитку шляхом популяризації туризму, оптимізації витрат та залучення клієнтів для бізнесу. Вона також мала сприяти зменшенню вартості входу до бізнесу для молодих підприємців.

Хто вони?

Проект Proxy Tour об’єднав чотирьох співзасновників: СЕО Ярослава Дяченка, дизайнера Руслана Карандєєва, CTO Артема Куца і Костянтина Дмитрієва, який займається продажами. Сайт проекту запрацював 29 грудня 2016 року.

За кілька тижнів роботи платформи 28 компаній, які зареєструвалися на ній, розмістили понад сотню пропозицій з екскурсіями по Києву, Львову, Запоріжжі, Дніпру, Харкові, тури по Закарпаттю та інших регіонах.

За словами СЕО, вони намагаються продукувати лише якісний контент.

“Наше завдання – зробити так, щоби пропозиції були якісними, інформативними та привабливими для користувачів, а не такими, якими вони є від більшості туроператорів”, — зазначив Дяченко.

Для компаній на платформі передбачені три моделі продажів залежно від типу послуги. Надалі стартапери планують розвивати CRM, аналітику, систему обліку, а також створювати програму лояльності.

Як цим користуватись?

Користувачі можуть шукати пропозиції по всій Україні або в конкретному населеному пункті.

Пошук відображає тільки актуальні пропозиції. Після вибору відповідного варіанту, його можна забронювати на ресурсі, залишивши свої контактні дані.

Залежно від налаштувань, виставлених організатором, для підтвердження бронювання може знадобитися передоплата.

proxy3

Для туристів користування сервісом завжди буде безкоштовним, зазначають розробники. Заробляти в стартапі планують завдяки передоплатам за публікації пропозицій з різними тарифними планами. А також на просуванні конкретних пропозицій всередині маркетплейсу і підписці на додаткові сервіси.

Інвестиції проект планує витратити на доопрацювання технології та активний ріст в Україні.

Команда також працює над впровадженням багатомовності і мультивалютності для виходу на інші ринки.

Читайте також:


Українці запустили альтернативу App Store – сервіс Setapp для макбуків

Рюкзак-кейс Watson від українських стартаперів зібрав на Kickstarter понад $190 тис.

Запустили безкоштовний сервіс для планування подорожей

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають