LVIV.COM

Нова гра Pokemon Duel вийшла на Android та iOS

Нова гра Pokemon Duel вийшла на Android та iOS

У Google Play і App Store вийшла безкоштовна гра Pokemon Duel. Її видала компанія Pokemon Company International, яка була одним з розробників хітової Pokemon GO.


Pokemon Duel має елементи покрокової стратегії і колекціонування. Мета гравця — збирати героїв, пересувати їх ігровим полем на фішках і атакувати ворогів або оборонятися від них. Перемагає той, хто знищить армію супротивника.

Кожен покемон у грі має власні здібності і певне число кроків, які він може зробити. Дуель починається в той момент, коли ваш покемон опиняється поруч з іншим. Результат бою залежить від співвідношення сил героїв.

Як пише Iguides, грати в Pokemon Duel можна як одному (проти комп’ютерного інтелекту), так і проти інших гравців в режимі онлайн-мультиплеєра League Match. Чим більше ви граєте, тим різноманітнішою стає ваша армія, завдяки чому можна збудувати більш гнучку стратегію ведення бою.

Наразі гра є безкоштовною, її монетизують продажем віртуальних товарів. Купувати ігрову валюту в ній необов’язково – її можна заробляти виконанням щоденних місій.

Читайте також:


Google опублікувала код програми для створення 3D-об’єктів

Культова Might & Magic Showdown з’явилась на Steam у ранньому доступі

10 найбільш продуктивних смартфонів за версією AnTuTu

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають