LVIV.COM

Науковий журналіст Ася Казанцева виступить у Львові 24-го липня з лекцією про мозок

Науковий журналіст Ася Казанцева виступить у Львові 24-го липня з лекцією про мозок

24 липня в Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки (вул. Мулярська, 2А, 3-й поверх) відбудеться лекція Асі Казанцевої “Як мозок нас обманює: порушення сприйняття і когнітивні викривлення”.


В рамках нового формату годинних лекцій More Knowledge від лекторію 15×4 Львів, Ася розповість про те, чому для визначення кольору сигналу світлофора потрібен розвинений мозок, чи залежить сприйняття реальності від наших очікувань і як шизофренія впливає на можливість бачити оптичні ілюзії.

Ася Казанцева науковий журналіст, лауреат премії “Просвітник”, автор двох книг-бестселерів про ірраціональну людську поведінку (українські переклади випущені видавництвом Vivat). Випускниця кафедри вищої нервової діяльності біофаку СПбГУ, зараз працює над магістерською дисертацією в рамках програми “Когнітивні науки і технології” НДУ ВШЕ. Регулярно приїжджає в Україну з науково-популярними лекціями. У 2016 році виступала в Одесі, Львові, Харкові та Києві.

Виступ Асі Казанцевої у Львові проходить в рамках міжнародного туру “Мозок: керівництво користувача”, організованого ком’юніті молодих вчених і фанатів науки 15×4 Talks. C 21 по 27 липня Ася відвідає Кишинів, Одесу, Львів, Київ, Дніпро і Харків

Старт о 19:00

Вхід вільний

Зустріч на Facebook https://www.facebook.com/events/392852601110648

Контакти для зв’язку Оксана Брошнівська, + 38 (093) 932 95 78

UPD: Локацію змінено! Івент відбудеться в Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17, 2-й поверх, конференц-зал)

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають