LVIV.COM

На п’яти освітніх програмах Кластеру навчатимуться 456 студентів

На п'яти освітніх програмах Кластеру навчатимуться 456 студентів

Після завершення вступної кампанії до українських вишів у Львівському Кластері підбили підсумки стосовно своїх навчальних програм. Отож, на п’яти програмах Кластеру навчатимуться 403 студенти, які подавали документи вперше та пройшли усі вступні процедури, і 53 студенти, які цьогоріч продовжать навчання на програмі Кластеру ІоТ.


На бакалаврській програмі Інтернет речейІnternet оТhings у Львівській Політехніці навчатимуться 72 студенти. 20 з них – на бюджетній формі навчання.

ІоТ – це перша програма Кластеру, яку запровадили торік.

На програмі Системи штучного інтелекту/Artificial Intelligence у Львівській Політехніці навчатимуться 120 студентів. З них 109 – на державній формі навчання.

Data Science&Intelligent Systems в ЛНУ ім. І. Франка освоюватимуть 45 студентів. Одна зі студенток отримала стипендію від міжнародного фонду WNISEF.

На програмі Системний аналіз/Data Science в ЛНУ ім. І. Франка навчатимуться 53 студенти. Три десятки з них – на бюджеті.

На програмі Комп’ютерні науки/Computer Science в ЛНУ ім. І. Франка вчитимуться ще 113 студентів. З них 87 – на бюджетній формі навчання.

Чим круті ці програми?

Усі програми розробляли ІТ-фахівці спільно з викладачами університетів, щоб підготувати студентів для сучасного ринку праці. Навчальні програми передбачають вивчення нових предметів, поглиблене вивчення англійської, роботу з менторами з ІТ-компаній, роботу над власними проектами, а також практику в ІТ-компаніях.

До створення цих навчальних програм долучились компанії PLVisionN-iXCiclumSoftServeEleksIntelliasConscensiaCypressPerfectialKindGeekLohikaVakomsVectorSoftwareV.I.TechGlobalLogicSombraMasteram.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають