LVIV.COM

Музичний сервіс Deezer запустив локалізацію для українців і знизив тарифи

Музичний сервіс Deezer запустив локалізацію для українців і знизив тарифи

Музичний сервіс Deezer запустив українську версію. Зараз вже є україномовний інтерфейс, в бібліотеці доступний український контент та окремі плейлисти лише української музики. Також сервіс запускає окремі (суттєво нижчі) тарифи для українських користувачів, повідомляє Ain.


Що за сервіс?

Deezer – стрімінговий сервіс, який дає можливість своїм користувачам слухати музикі різних світових лейблів на різноманітних пристроях. Працює з 2007 року, є приватною компанією зі штаб-квартирою в Парижі, офісами в Лондоні, Берліні, Майамі і по всьому світі.

В Україні офісу поки немає – тільки локальний представник. Загальна база користувачів сервісу по всьому світу налічує 14 млн на місяць. Сервіс доступний в більш ніж 180 країн по всьому світу, пропонуючи легальний доступ до прослуховування 53 млн треків. Флагманська функція Deezer – потоковий мікс Flow, який формується індивідуально для кожного користувача на підставі його переваг. Deezer доступний на смартфонах, планшетах, ноутбуках і ПК, домашніх звукових системах, автомобільних установках і Smart TV.

Що і за скільки можна отримати?

  • основні функції – безкоштовні. Але між треками буде реклама, музичні композиції ітимуть у довільному порядку, офлайн-прослуховування недоступне;
  • “Premium +” – всі функції сервісу доступні. Для українців коштує 3,99 євро/місяць (у світі 7 євро);
  • “Deezer Family” – це один акаунт на 6 (або менше) членів родини, також доступні всі можливості сервісу. В Україні коштує 5,99 євро (у світі 15 євро).

Займатись Deezer в Україні буде музичний редактор Сергій Кейн (головний редактор видання Comma.com.ua).

“Deezer зацікавився в Україні, тому що покращення локалізації – один із стратегічних пріоритетів компанії. Фізичного офісу і команди поки немає, зате з’явився перший український співробітник. Розширення буде залежати від затребуваності технології стрімінгу в країні. Останні кілька місяців кількість українських підписок на Deezer зростає, а значить фундамент закладено”, – розповів Сергій.

Що можна послухати?

Від листопада в бібліотеці є 4 великі українські плейлисти:

  • Нова музика;
  • Хіти зараз;
  • УКраїнський рок;
  • Українське інді.

Скоро мають з’явитись розділи “Важка музика в Україні”, “Українська електроніка” і авторські плейлисти від українських виконавців.

Кількість українських користувачів Deezer компанія поки не розкриває.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають