LVIV.COM

Міжнародна IT компанія Intetics Inc відкриває офіс у Львові

Міжнародна IT компанія Intetics Inc відкриває офіс у Львові

Intetics – міжнародна IT-компанія з-понад 20-річною історією та одна з провідних світових атусорсингових компаній, заявила про розширення розробницьких центрів в Україні та відкриття нового офісу у Львові.


Партнерська публікація

Відкриття нового офісу покликано закріпити лідерські позиції Intetics на ринку аутсорс розробки у Східній Європі. Львівський офіс Intetics став четвертим розробницьким центром в Україні і дев’ятим діючим офісом компанії.

На думку Бориса Концевого, президента і СЕО компанії, відкриття нового офісу у Львові – це черговий етап на шляху розвитку Intetics, який повністю відповідає стратегії компанії щодо розширення практики у Східній Європі. «У 2017 році ми відкрили додатковий офіс у Харкові, зараз відкривається новий офіс в абсолютно новій для нас локації – у Львові. Нові центри розробки дають Intetics більше можливостей в сфері розширення наявних клієнтських проектів.

Львів – стратегічно важливе місто для нас. Згідно останніх даних, в ІТ індустрії Львова зайнято більше 20 тисяч спеціалістів. Щорічно львівські університети випускають 4,5 тис. ІТ спеціалістів. В середньому на 1000 львів’ян припадає більше 60 спеціалістів галузі ІТ. І це число постійно зростає. Однією з важливих особливостей Львова є відкритість місцевої влади та широка мережа некомерційних організацій, які спільно з ІТ бізнесом працють для розвитку галузі ІТ. Цей фактор створює комфортні умови для внутрішньої міграції і, як наслідок, кількість ІТ спеціалістів у Львові лише зростає.»

Новий офіс Intetics знаходитиметься за адресою: вул. Личаківська 70А. Слідкуйте за новинами компанії у Facebook.

Коротко про Intetics

Intetics Inc. – міжнародна IT-компанія з центрами розробки в Білорусі (Мінськ), Україні (Київ, Львів, Харків) та Польщі (Краків) а також представництвами в США (Чикаго), Німеччині (Дюсельдорф) і Великобританії. Штаб -квартира Intetics Inc. Знаходиться у м. Нейплз, США. Intetics Inc. Вперше ввела і запатентувала поняття Offshore Dedicated Teams ®, Remote In-Sourcing ® і Predictive Software Engineering ®.

Intetics – це команда з більш ніж 500 спеціалістів, які працюють над проектами у сфері AI, IoT та роботизації для найбільших світових компаній (рівня Fortune 500).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають