LVIV.COM

Львівський стартап SenStone зібрав $37 тис на Kickstarter менш, ніж за добу

Львівський стартап SenStone зібрав $37 тис на Kickstarter менш, ніж за добу

Команда українських розробників розпочала збір коштів на виробництво пристрою Senstone. Це кулон, який стильно виглядає та перетворює голосові нотатки у текст. Серед засновників стартапу – львів’яни Назар Федорчук і Маркіян Мацех.


SenStone виглядає, як кулон-трансформер, виконаний у мінімалістичному дизайні, який дозволяє також сортувати текстові нотатки і здійснювати пошук за ключовими словами, датою і місцем.

Носити його можна, як звичайну прикрасу. Творці стартапу вважають, що такий винахід актуальний зараз, оскільки під час навчання, на вулиці, чи у транспорті вам може знадобитися швидко зробити нотатку, не використовуючи телефон. Кулон розуміє аж сім мов.

senstone22

Нотатки, які ви будете записувати через пристрій, зберігатимуться у спеціальному додатку.

Заряду акумулятора вистачить на три дні автономної роботи, а внутрішній жорсткий диск пристрою вміщає майже дві години безперервного запису голосу.

Прототип кулону вже готовий до виробництва. Стартапери планують зібрати на платформі Kickstarter $50 тисяч на виготовлення першої партії. До завершення кампанії – ще 37 днів. За першу добу зібрали вже $36 тисяч із потрібної суми.

У продажі SenStone може з’явитись вже цього року і коштуватиме $120. Бекери отримають традиційні знижки.

Читайте також:


Одеські стартапери заснували платформу для внутрішнього туризму Proxy Tour

Українці запустили альтернативу App Store – сервіс Setapp для макбуків

Рюкзак-кейс Watson від українських стартаперів зібрав на Kickstarter понад $190 тис.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають