LVIV.COM

Львівських студентів кличуть на безкоштовне навчання в школу для стартаперів

Львівських студентів кличуть на безкоштовне навчання в школу для стартаперів

Львівських студентів та тих, хто цікавиться стартапами, кличуть на безкоштовне навчання у Startup School University Edition. Це школа у Львові для стартаперів-початківців та майбутніх IT-підприємців на безкоштовних засадах. Протягом 2-х місяців ви зможете сформувати свою бізнес модель та відчути життя стартапера “з середини”.


Програма триває 2 місяці. Модулі навчання починаються з 27 березня.
Програма реалізовується в четверте, де за попередні 2 роки +900 студентів взяли участь у навчанні, 87 проектів було запущено за допомогою Startup School University Edition.

Ви матимете 7 воркшопів:

  1. Формування ідеї
  2. Створення прототипу
  3. Маркетинг
  4. ІТ право
  5. Бізнес девелопмент
  6. Business Model Canvas
  7. Формування команди

Лекторами та менторами школи є кращі практити технологічного бізнесу, які мають компетенції у бізнес-аналізі, маркетингу, управлінні проектами, командами та розробкою продукту. (Інформацію гляньте на сайті)

До участі запрошуються студенти всіх спеціальностей та курсів, які мають поверхневе (або дуже-дуже поверхневе) розуміння про кожен із модулів.

Лекції відбуватимуться в університетах ЛНУ ім. І. Франка, НУ “ЛП” також будуть залучені університети Івано-Франківська та Тернополя.

На другий етап школи відберуть команди, які сформуються під час лекторіїв та захочуть продовжувати розвивати свої ідеї. З ними будуть працювати досвідчені ментори та команда Startup Depot (фізично та онлайн).

18 травня у Львові відбудеться Демо День, на якому будуть представлені 10 команд з трьох міст. Команда, яка отримає перше місце отримає першу інвестицію на розвиток стартапу. Також, 3 найкращі команди потрапляють на пре-акселераційну програму від Startup Depot. Lviv Business Incubator влітку, де команди продовжуватимуть працювати над виходом ідеї на новий рівень, щоб вона могла перетворитися в повноцінний бізнес.

Особливість весняного набору полягає в тому, що навчатися в школі можуть не тільки студенти, а й всі, хто прагне прокачатися в сфері стартап-індустрії та має ідеї для реалізації.

Стежити за анонсами лекторіїв можна на сторінці школи у Facebook.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/Sx7AgL

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають