LVIV.COM

Львівський Senstone завершив кампанію на Kiсkstarter – зібрали $300 тис.

Львівський Senstone завершив кампанію на Kiсkstarter - зібрали $300 тис.

Львівський стартап Senstone завершує свою кампанію на платформі Kickstarter з неабияким успіхом. Розробникам вдалося зібрати вшестеро більше, ніж очікували. 


Як львівським винахідникам вдалося залучити таку суму на проект виробництва мініатюрного гаджета? Один з творців стартапу, Маркіян Мацех, розповів Lviv.com, що такому успіху передувала глобальна і потужна підготовка до кампанії в Україні. Розробники дуже довго готувались до втілення ідеї та вклали в це чимало коштів.

matseh1

Senstone розпізнає 12 мов, дозволяє редагувати тексти, надсилати їх в мобільні додатки Evernote чи Trello, здійснювати пошук за ключовими словами чи місцем запису, а також створювати списки завдань і нагадування.

“Дуже допомогла презентація на виставці CES. Ми отримали багато розуміння, схвальних відгуків в Америці, а також знайшли партнерів”, – розповів Мацех.

Як йшов процес

Маркіян також додав, що промо-відео до стартапу готували у трьох країнах: в Україні, США та Іспанії.

“Тестували, міняли, довго заморочувались. Всі сценарії з відео – це перевірені сценарії використання, які ми почули від наших користувачів”, – зазначив він.

Засновники стартапу також зазначають, що зараз налагоджувати серійне виробництво на території України немає змоги, оскільки нема необхідних технологій. Тому виготовлятимуть його, ймовірно, у Китаї та країнах Східної Європи. Коштуватиме гаджет 120 доларів та з’явиться у продажі вже цього року.

Формула успіху

За словами Маркіяна, кампанія пройшла успішно, оскільки були кілька складових.

“Успіх – це vision + перевірка гіпотез + підготовка”, – резюмував він.

Дизайнери з бюро “Хочу раю“, які працювали над зовнішнім виглядом Senstone, розповіли, що хочуть презентувати світові український дизайн та його можливості.

“Це дуже зручно, коли у вас є якісь раптові ідеї і ви можете їх занотувати за кілька секунд. Крім того, це стильна прикраса. Таким чином ми хочемо розвивати український дизайн і бізнес”, – зазначив засновник студії Юрій Кирилів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають