LVIV.COM

Львівську компанію оштрафували за нелегальне використання російського софту

Львівську компанію оштрафували за нелегальне використання російського софту

Господарський суд Львівщини оштрафував львівську фірму на 137 тис. грн за нелегальне використання бухгалтерської програми 1С, пише Zaxid.net.


Згідно з рішенням суду, компанії “Галізотерм” заборонили користуватися програмами з пакету 1С і зобов’язали сплатити 137 тис. грн штрафу за чотири випадки нелегального використання цих програм у 2016 році.

“У підтвердження факту використання “Галізотерм” програмних продуктів, які належать правовласнику – дочірньому підприємству “Єврософтпром”, позивачем долучено роздруківки веб-сайтів із опублікованими резюме осіб із посиланням на те, що в їх обов’язки входила робота в “Галізотерм” у програмі “1С: Бухгалтерія”, – йдеться у рішенні суду.

Представник «Галізотерм» визнав, що компанія дійсно використовувала 1С, однак пояснив, що це була ініціатива бухгалтера, про яку керівництво фірми не знало, а після подачі позову цю програму перестали використовувати.

Російський виробник 1С та його дочірні компанії також потрапили під санкції, запроваджені президентом України у травні 2017 року. Однак цей позов компанія подала до цього моменту.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають