Спецпроекти

Львівські IT-компанії надали послуги державі на понад ₴7 млн

Львівські IT-компанії підписали 93 договори з державними установами через ProZorro на постачання інформаційних послуг.


Найбільшою закупівлею було впровадження підсистеми “Регламентований облік” для “Закарпаттяобленерго” за 750 тис. грн. ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами” виграло ще один з ТОП-5 найдорожчих лотів — за 500 тис. грн компанія продала послуги із супроводу інформаційних систем ЛМКП для “Львівтеплоенерго”.

За 740 тис. грн львівський аеропорт купив обслуговування програмного забезпечення у ФОП Барановський Нестор Ігорович.

Останні найдорожчі лоти дістались Державному підприємству “Науково-телекомунікаційний центр “Уарнет”. Компанія забезпечила доступ до інтернету для двох вишів: Львівського університету ім. І.Франка за 337 тис. грн та для Прикарпатського університету ім. В.Стефаника за 333 тис грн.

Львівська компанія “Група Квінта” розробляла  інформаційні послуги супроводження ІТС для самої системи публічних електронних закупівель ProZorro (за 198 тис. грн).

У порівнянні з іншими регіонами Львівська область за кількістю підписаних договорів займає 5 позицію. Більше лотів виграли тільки компанії з Київської, Дніпропетровської, Донецькій та Харківської областей. За сумою підписаних контрактів львівські IT-компанії посідають 7 місце.

Для порівняння, за даними Lviv IT Research, оборот IT-галузі Львова у 2014 році становив 280-300 млн доларів.

 

 

ProZorro — система публічних електронних закупівель. Завдяки системі через інтернет можна прослідкувати кожен крок замовника та постачальника. 1 серпня 2016 року її використання стало обов’язковим для всіх державних органів влади та підприємств. ProZorro отримало міжнародну премію у сфері публічних закупівель Public Sector Procurement Award та премію Open Government Awards.

[Матеріал створений у співпраці з ProZorro]

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах