LVIV.COM

Львівські IT-компанії надали послуги державі на понад ₴7 млн

Львівські IT-компанії надали послуги державі на понад ₴7 млн

Львівські IT-компанії підписали 93 договори з державними установами через ProZorro на постачання інформаційних послуг.


Найбільшою закупівлею було впровадження підсистеми “Регламентований облік” для “Закарпаттяобленерго” за 750 тис. грн. ТОВ “Комплексне управління бізнес-процесами” виграло ще один з ТОП-5 найдорожчих лотів — за 500 тис. грн компанія продала послуги із супроводу інформаційних систем ЛМКП для “Львівтеплоенерго”.

За 740 тис. грн львівський аеропорт купив обслуговування програмного забезпечення у ФОП Барановський Нестор Ігорович.

Останні найдорожчі лоти дістались Державному підприємству “Науково-телекомунікаційний центр “Уарнет”. Компанія забезпечила доступ до інтернету для двох вишів: Львівського університету ім. І.Франка за 337 тис. грн та для Прикарпатського університету ім. В.Стефаника за 333 тис грн.

ТОП-5 найдорожчих лотів, які виграли львівські IT-компанії у Prozzoro

Львівська компанія “Група Квінта” розробляла  інформаційні послуги супроводження ІТС для самої системи публічних електронних закупівель ProZorro (за 198 тис. грн).

У порівнянні з іншими регіонами Львівська область за кількістю підписаних договорів займає 5 позицію. Більше лотів виграли тільки компанії з Київської, Дніпропетровської, Донецькій та Харківської областей. За сумою підписаних контрактів львівські IT-компанії посідають 7 місце.

Рейтинг IT-компаній у ProZorro за регіонами

Для порівняння, за даними Lviv IT Research, оборот IT-галузі Львова у 2014 році становив 280-300 млн доларів.

 

оборот IT-галузі Львова

 

ProZorro — система публічних електронних закупівель. Завдяки системі через інтернет можна прослідкувати кожен крок замовника та постачальника. 1 серпня 2016 року її використання стало обов’язковим для всіх державних органів влади та підприємств. ProZorro отримало міжнародну премію у сфері публічних закупівель Public Sector Procurement Award та премію Open Government Awards.

[Матеріал створений у співпраці з ProZorro]
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають