LVIV.COM

Львівські айтішники закупили унікальне медичне обладнання для дитячої лікарні вартістю понад 1 млн грн

Львівські айтішники закупили унікальне медичне обладнання для дитячої лікарні вартістю понад 1 млн грн

Львівські ІТ-фахівці придбали обладнання для гіпотермії новонароджених. Апарат встановлять у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії немовлят в міській дитячій клінічній лікарні на вул. Пилипа Орлика. Аналога такого обладнання досі не мала жодна лікарня у Львові. 


Вартість апарату – понад 1 000 000 гривень. З його допомогою можна буде надавати невідкладну допомогу малюкам з асфіксією та суттєво зменшити ураження від ускладнень під час пологів.

У клініках США та країн Європи метод лікувальної гіпотермії для рятування новонароджених успішно застосовують вже понад десять років. Така терапія допомагає зменшити наслідки важкої асфіксії, такі, як дитячий церебральний параліч (ДЦП), втрата слуху чи зору, аутизм, епілепсія та інші захворювання, пов’язані з недостатнім рівнем насичення киснем клітин мозку новонародженої дитини.

У Львові проект втілили завдяки Благодійному фондові “Відкриті очі” компанії SoftServe. До співфінансування також долучились компанії ELEKS, Perfectial і ТзОВ “Техніка для бізнесу”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають