LVIV.COM

“Львівська політехніка” відкриває курс ІТ для школярів

Львівська політехніка відкриває курс ІТ для школярів

НУ “Львівська політехніка” відкриває безкоштовний курс для підлітків My Growth Club. Заняття будуть тривати 2 місяці, програма складається з двох частин,  повідомляє кафедра адміністративного та фінансового менеджменту “Львівської політехніки”.


Що це таке?

My Growth Club – клуб інтелектуального розвитку. На навчання запрошують учнів 8-9 класів, які цікавляться сучасними технологіями. Цю школу організовують на базі Tech StartUp School. Школа є однією з двох ініціатив, які перемогли у конкурсі соціально-освітніх проектів Львівської міськради. На реалізацію цього проекту з міського бюджету виділили 39 тисяч гривень. Навчання для дітей буде безкоштовним.

Програма поділена на два блоки:

  • ПроІТ – це воркшопи, які стосуються основ роботи у сфері ІТ (веб-аналітика, веб-дизайн, розробка комп’ютерних ігор та мобільних додатків, SEO тощо);
  • Tech StartUp School – безпосередньо підготовка та створення власних проектів.

 

«Метою блоку «Tech StartUp School» є надання освітніх послуг, що передбачають розкриття особистого потенціалу та вмінь підлітка, адаптація його до умов сучасного суспільства: інтелектуального розвитку, критичного мислення, самоідентифікації, трендовості інноваційно-технологічних розробок та їх критичне осмислення для формування свідомості новатора та розробника», – йдеться у повідомленні кафедри адміністративного та фінансового менеджменту «Львівської політехніки».

Зарахування учасників курсу буде відбуватися за результатами співбесіди. Щоб зареєструватися на співбесіду, потрібно заповнити спеціальну анкету.

Заняття у My Growth Club стартують 4 квітня і проходитимуть щосереди з 16:30 до 18:40 у приміщенні Tech StartUp School на вул. Колеси, 2.

Курс навчання завершується 10 червня.

Львівська політехніка відкриває курс ІТ для школярів

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають