LVIV.COM

Львівська Політехніка співпрацюватиме зі шведською компанією Ericsson

Львівська Політехніка співпрацюватиме зі шведською компанією Ericsson

НУ “Львівська Політехніка” і провідна телекомунікаційна компанія Ericsson уклали угоду про співпрацю. Відтепер установи спільно братимуть участь у наукових та інно­ваційних проектах, а на студентів, аспіран­тів та викладачів чекають нові можливості для стажування.


Захід відвідали Сініша Крайнович, керівник центру розробок мобільних мереж Ericsson, Ендрю Шомахія, генеральний директор Ericsson в Україні, та Орест Коссак, керівник R&D центру Ericsson у Львові.

Львівська Політехніка співпрацюватиме з компанією Ericsson

“Науково-дослідна робота є основою нашого бізнесу. Завдяки постійним інноваціям ми розширюємо горизонти технологічних можливостей як для сьогоднішніх, так і для майбутніх поколінь. У світі ми співпрацюємо з великою кількістю університетів та розуміємо цінність локальних партнерств з провідними національними освітніми закладами. Угода про співпрацю з Львівською Політехнікою дозволить нам ефективно ділитися знаннями та досвідом”, – розповів Сініша Крайнович.

За його словами, виш має багато можливостей для роботи у сферах Big Data та Data Mining.

Ректор Політехніки Юрій Бобало зазначив, що такий крок допоможе у втіленні євроінтеграційних прагнень.

“Спільно із світовими компаніями АВБ, ЕТІ, ІЕК, СВ Альтера, Bosch, Fujikura ми створили низку сучасних навчально-наукових лабораторій, які дозволяють готувати висококваліфікованих фахівців. Ми налагодили обмін студентами і викладачами із європейськими університетами. Схожих прикладів міжнародної співпраці чимало”, – додав він.

Компанія Ericsson є світовим лідером у сфері комунікаційних технологій зі штаб-квартирою у Стокгольмі. Вона налічує понад 111 000 співробітників, які постачають інноваційні продукти та послуги клієнтам у 180-ти країнах світу.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають